Jak pomóc

Jak nam pomóc ? Macie ochotę nas wspomóc?

Zbiórka 1%

Polska administracja podatkowa pozwala na przeznaczenie 1% podatku od dochodu na wybraną przez siebie organizację pożytku publicznego.

Wskazując Entraide jako beneficjenta, zasilają Państwo bezpośrednio (i anonimowo) konto Fundacji. Dary otrzymane w ramach 1% stanowią nasze podstawowe źródło dochodów. To chyba najlepiej świadczy o jego znaczeniu !

Warto też zaznaczyć, że w przypadku, kiedy podatnik nie wyznaczy beneficjenta, suma ta jest przejmowana przez państwo polskie.

Darowizny pieniężne od osób prywatnych lub przedsiębiorstw

Można również wspomóc Entraide dokonując na naszą rzecz darowizny, nawet na niewielką sumę. Nasze dane bankowe znajdą Państwo w zakładce „Kontakt”. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą pomoc, niezależnie od kwoty, i bardzo Państwu za nią dziękujemy.

Proszę również mieć świadomość tego, że darowizny można odliczać od podatku dochodowego (dokonując wpłaty przelewem bankowym).

Sponsoring

Proponujemy Państwu sponsorowanie młodego Polaka z niezamożnej rodziny tak, by pomóc mu w nauce : zakup książek, opłacenie posiłków w szkolnej stołówce, biletów na transport etc.

W tym celu wpłacają Państwo sumę 1 260 PLN rocznie, jednorazowo lub w kilku ratach, według uznania.

Dołącz do nas

Zostań aktywnym członkiem Entraide i bierz udział w naszych akcjach, stale lub od czasu do czasu !

Będziemy szczęśliwi mogąc Was przyjąć w szeregi wolontariuszy naszej Fundacji !